X
تبلیغات
رایتل

تاریخ و ساعت جدول برنامه بازیهای جام ملتهای اروپا 2016

چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 01:29

برنامه بازیهای جام ملتهای اروپا 2016 |  فرانسه | تاریخ و ساعت


برنامه کامل مسابقات جام ملت های اروپا ۲۰۱۶,برنامه مسابقات یورو ۲۰۱۶ فرانسه,تاریخ شروع یورو 2016,برنامه بازیهای جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ در فرانسه,ساعت بازی های یورو 2016,فینال جام ملت های اروپا 2016 کی برگزار میشه ؟,تاریخ و ساعت مسابقات جام ملت های اروپا ۲۰۱۶,تاریخ شروع بازی های جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۶ فرانسه,جدول بازی های یورو ۲۰۱۶ فرانسه,تاریخ شروع جام ملتهای اروپا 2016,ساعت بازی های جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ فرانسه,جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ فرانسه, یورو ۲۰۱۶ ,یورو ۲۰۱۶ فرانسه,برنامه کامل مسابقات جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۶ فرانسه


برنامه بازیهای جام ملتهای اروپا 2016 | جدول مسابقات یورو 2016 فرانسه | تاریخ و ساعت

برنامه کامل مسابقات جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۶ فرانسه

 برنامه مسابقات جام ملت های اروپا سال ۲۰۱۶ فرانسه به شرح ذیل است.

این برای سومین بار است که فرانسه میزبانی یورو را برعهده می گیرد، آنها دو بار نیز قهرمان این مسابقات شده اند. یورو ۲۰۱۶، دهم ژوئن با بازی تیم های فرانسه و رومانی در ورزشگاه استاد دو فرانس آغاز می شود و در تاریخ ده جولای به پایان می رسد. این برای اولین بار است که یورو، با حضور ۲۴ تیم انجام می شود.

در ادامه مطلب از وبلاگ رمضان 95

  

برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

دور نخست مرحله گروهی

 

جمعه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، فرانسه - رومانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر لنس، آلبانی - سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، ولز - اسلواکی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه دوم)

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، انگلیس - روسیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، ترکیه - کرواسی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه سوم)

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس، لهستان - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، آلمان - اوکراین، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه چهارم)

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): تولوز، اسپانیا - جمهوری چک، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): سنت دنی، ایرلند جنوبی - سوئد، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه پنجم)

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): لیون، بلژیک - ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): بوردو، اتریش - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): سنت اتین،پرتغال - ایسلند، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

.......................

دور دوم گروهی

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، روسیه - اسلواکی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، رومانی - سوئیس، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، فرانسه - آلبانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لن، انگلیس - ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، اوکراین - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، آلمان - لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

چمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز،ایتالیا - سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین،جمهوری چک - کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)

جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس،اسپانیا - ترکیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

شنبه ۱۸ زوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، بلژیک - ایرند شمالی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)

شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، ایسلند - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، پرتغال - اتریش، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

......................

 

دور سوم گروهی

یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، سوئیس - فرانسه، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، رومانی - آلبانی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)

دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، اسلواکی - انگلیس، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز، روسیه - ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر پاریس، ایرلند شمالی - آلمان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، اوکراین - لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، کرواسی - اسپانیا، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، جمهوری چک - ترکیه، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، مجارستان - پرتغال، ساعت۲۳:۳۰  (گروه پنجم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی،ایسلند - اتریش، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، سوئد - بلژیک، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، ایتالیا - ایرلند شمالی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

.

برای دیدن برنامه مسابقات مرحله نهایی و فینال یورو 2016 اینجا کلیک کنید

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

برنامه بازیهای جام ملتهای اروپا 2016 | جدول مسابقات یورو 2016 فرانسه | تاریخ و ساعت​


برچسب ها:جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ ,برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۱۶ ,برنامه کامل بازی های یورو 2016 / تاریخ و زمان برگزاری مسابقات / گروهی و حذفی,
مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۶ فرانسه,جام ملت‌های اروپا ,جدول برنامه بازی های فوتبال جام ملت های اروپا یورو 2016,جدول بازیهای یورو 2016,گروه بندی جام ملتهای اروپا 2016,قرعه کشی مرحله نهایی جام ملتهای اروپا 2016,ساعت بازی های یورو 2016,جام ملت های اروپا 2016,تاریخ شروع جام ملتهای اروپا 2016,برنامه بازیهای جام ملتهای اروپا 2016,برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016 ,برنامه کامل رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ به تفکیک زمان بازی‌ها/ شروع مسابقات ,جام ملت های اروپا 2016 (یورو 2016),تاریخ و زمان برگزاری مسابقات جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۶ ,جام فوتبال ملت‌های اروپا چگونه و از چه زمانی آغاز شد؟,برنامه جام ملت های اروپا,برنامه کامل جام ملتهای اروپا 2016 ,جام ملت های اروپا یورو 2016 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

جلوگیری از کپی کردن مطالب