خبر و جزئیات میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمره بگیران خرداد 95

چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 01:05

خبر و جزئیات میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمره بگیران خرداد 95

افزایش حقوق بازنشستگان سال 95 , افزایش حقوق بازنشستگان از خرداد 95 واریز میشه؟ , میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری سال 95

افزایش حقوق بازنشستگان سال 95,

افزایش حقوق بازنشستگان از خرداد 95 واریز میشه؟,میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری سال 95,

افزایش حقوق بازنشستگان از خرداد 95,زمان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 95, افزایش حقوق بازنشستگان سال 95 از چه ماهی پرداخت میشه؟, افزایش حقوق بازنشستگان در سال 95 چقدر است؟,

 افزایش حقوق در سال 95,

 افزایش حقوق بازنشستگان,بازنشستگان ,

محمد علی ابراهیم زاده معاون فنی صندوق بازنشتگی کشوری در نشست خبری که  امروز(سه شنبه) برگزار شد، اظهار داشت: افزایش حقوق تمامی بازنشستگان و وظیفه بگیران و مشترکان صندوق که تا پایان سال 94 بازنشته، از کار افتاده و یا فوت شده اند، تا مبلغ 750 هزار تومان یعنی 20 درصد و با کاهش نیم درصد به ازای هر 500 هزار ریال افزایش تا سقف(یک میلیون و پانصد هزار تومان) در سال 95 خواهد بود.
وی تصریح کرد: برای افزایش حقوق حداقل بگیران، پرداختی ها را به صورت پلکانی اعمال کرده ایم که تاکنون 82 درصد از بازنشستگان از این روش استفاده کرده اند.
ابراهیم زاده ادامه داد: حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری 12 تا 20 درصد افزایش یافته که در خرداد ماه هم افزایش حقوق و هم مابه التفاوت فرودین و اردیبهشت اعمال خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه درحال حاضر یک میلیون و 280 بازنشسته تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری هستند، افزود: بازنشتگان حداقل بگیر با حقوق 750 هزار تومان، با 20 درصد افزایش دریافتیشان به 900 هزار تومان خواهد رسید.
معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد:حقوق افرادی که 750 تا یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد،  20 درصد و همچنین افرادی که بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد، 12 درصد افزایش پیدا می کند.
ابراهیم زاده با بیان اینکه در حال حاضر حقوق شاغلان و بازنشستگان 7 برابر سقف است، تاکید کرد: برخی از افراد و بازنشستگان از این قانون مستثنی هستند و بیش از 7 برابر حقوق در زمان بازنشستگی و اشتغال دریافت می کنند که ار جمله آنها هیأت علمی، قضات و ... هستند.
وی ادامه داد: به غیر از افراد مستثنی، حقوق تمامی مقامات کشور حداکثر 6 میلیون و 300 هزار تومان است که در حال حاضر تنها یک نفر بالاترین حقوق ،به مبلغ 14 میلیون که با افزایش 12 درصد به 16 میلیون رسیده است، را دریافت می کند.
ابراهیم زاده عنوان کرد: تعداد حداکثر بگیران صندوق بسیار اندک بوده و تاکنون 2.5 تا 3 درصد از جمعیت حقوق بگیران را شامل می شود.
اعلام احکام افزایش حقوق بازنشستگان کشوری به استان ها 
وی تاکید کرد: احکام صدور افزایش حقوق از سوی صندوق صادر و به تمامی استان ها برای عملیاتی شدن اعلام شد.
 124 هزار و 800 تومان حق عایله مندی در سال جاری
معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه علاوه بر افزایش حقوق ، مزایای عائله مندی و اولاد نیز به  حقوق بازنشستگان اضافه می شود، ادامه داد: در سال جاری 124 هزار و 800 تومان حق عائله مندی و 32 هزار و 300 تومان حق اولاد به بارنشستگان تعلق می گیرد که این مبلغ در خرداد ماه به همراه معوقات دیگر واریز می شود.
ابراهیم زاده در خصوص فاصله پرداختی ها افزود: در شرایط فعلی به 4 تا 5 سال فرصت برای رفع تبعیض در پرداخت ها نیازمندیم که در واقع معدل دو سال اخر خدمت و کسور پرداختی ، ملاک قرار خواهد گرفت بنابراین امیدواریم  روند افزایش پلکانی تا زمانی که این فاصله به صفر برسد ، ادامه داشته باشد.
چگونگی نقل و انتقالات سوابق بیمه ای در جابجایی صندوق ها
معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هر صندوقی که در ابتدا تشکیل می شود ، قانون گذار تدابیر جابجایی و شرایط مورد نیاز آن را نیز در نظر گرفته است به طوری که اگر فردی با تمایل خود قصد جابجایی داشته باشد فقط یکبار و با پرداخت مابه التفاوت بیشتر سوابق بیمه ای ، به صندوق مورد نظر خود انتقال می یابد اما اگر این جابجایی غیر ارادی و بدون خواسته فرد صورت گیرد ، قانونگذار مرتبه ای را تعیین نکرده و هزینه انتقال سوابق کمتر خواهد بود.
ابراهیم زاده در خصوص بازنشستگی پیش از موعد گفت: در سال جاری برخلاف سال گذشته هیچ قانونی برای بازنشستگی پیش از موعد نداریم.
منبع:باشگاه خبرنگاران
 
  افزایش حقوق بازنشستگان از خرداد 95 , زمان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 95 , افزایش حقوق بازنشستگان سال 95 از چه ماهی پرداخت میشه؟ ,افزایش حقوق بازنشستگان در سال 95 چقدر است؟ , افزایش حقوق در سال 95 , افزایش حقوق بازنشستگان , بازنشستگان  
گردآوری شده توسط وبلاگ رمضان 95


 اخبار کارانه و محاسبه میزان آن ... ۱۷ خرداد ۹۵ - حقوق بازنشستگان حداقل ۹۰۰ هزار تومان شد برای مشاهده کلیک کنید; ۱۷ خرداد ۹۵ ... مشاهده کلیک کنید; ۱۲ خرداد ۹۵ - اعلام جزئیات افزایش حقوق امسال بازنشستگان دولت برای مشاهده کلیک کنید ..... خدمات رفاهی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گسترش می‌ یابد. خبر ۱۲ خرداد ۹۵ : اعلام جزئیات افزایش حقوق امسال بازنشستگان دولت (منبع ..... ۹۵ : افزایش حقوق مستمری بگیران بیشتر از نرخ تورم (منبع : خبرگزاری میزان). جزییات افزایش حقوق بازنشستگان کشوری معاون فنی صندوق بازنشستگی ... واحد مرکزی خبر - اقتصادی - 1 ساعت پیش - سه شنبه 18 خرداد 1395، ساعت 14:25 - - 32097160 ... سرانجام پس از کش و قوس های فراوان میزان افزایش حقوق بازنشستگان سازمان ... حقوق بازنشستگان این سازمان، گفت: حداقل حقوق مستمری بگیران در سال 95 به ... کد خبر: ۵۳۰۴۱۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۸. اعلام حداقل حقوق ... اعلام جزئیات افزایش حقوق مستمری بگیران افزود در جلسه شب... گذشته هیات دولت ... حقوق خرداد خواهد بود ... افزایش ها همراه ... ایران در سال ۹۵" درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری... بودیم کاهش ... طبق قانون بودجه 95 حقوق کارمندان دولت متناسب با نرخ... تورم افزایش کد خبر: ۹۱۰۰۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۲. هیات دولت: افزایش حقوق کارکنان دولت 12درصد و بازنشستگان کشوری، نیروهای مسلح و وظیفه بگیران 20 درصد. مدیریت و . جزییات افزایش «ضریب حقوق» کارمندان و بازنشستگان در سال 95 +سند. همچنین حقوق .... عمر مستمری بگیران آخرین اخبار ازمیزان افزایش حقوق آنها... بگیران از از ۱۲ تا ۲۰ درصد خبر داد و گفت حقوق... به افزایش حقوق ... خرداد ماه در فیش حقوقی شان پرداخت می شود و... کد خبر: ... ۹۴حقوق... مستمری بگیران این سازمان ۶۷ درصد افزایش یافته است اما. ... وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان... را اعلام .... آن افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان دولت در سال 95 است... منوط به ...
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

جلوگیری از کپی کردن مطالب