قیمت زولبیا و بامیه در ماه رمضان 95

دوشنبه 17 خرداد 1395 ساعت 01:40

قیمت زولبیا و بامیه در ماه رمضان 95

قیمت هر کیلو زولبیا بامیه در ماه مبارک رمضان 95 قیمت خرما رطب در ماه رمضان 95 چقدر است ؟ نرخ  زولوبیا و بامیه در ماه رمضان 95 تیر 1395

علی بهره‌مند درباره قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: براساس جلسه کمیسیون نظارت و قیمت‌گذاری اصناف استان تهران مصوب شد که واحد‌های درجه یک، هر کیلوگرم زولبیا و بامیه را 11 هزار تومان و واحد‌های درجه دو، هر کیلوگرم زولبیا و بامیه را 10 هزار و 500 تومان را بفروشند.

وی ادامه داد: این درجه‌بندی واحد‌ها براساس معیارهای خاصی است که توسط اتحادیه‌ انجام شده است.

رییس اتحادیه قنادی، شیرینی‌فروشی و کافه قنادی‌های تهران در مورد فروش زولبیا و بامیه در اماکن غیربهداشتی و نظارت بر این مساله، گفت: به مردم توصیه می‌شود از واحد‌هایی که دارای مجوز فروش بوده و پروانه دارند زولبیا و بامیه خریداری کنند. اما به دلیل تداخل‌های صنفی چنین مساله‌ای صورت می‌گیرد، هرچند بازرسی‌ها در این رابطه انجام خواهد شد.

بهره‌مند افزود: مردم می‌توانند در صورت مشاهده تخلف با شماره تلفن‌های اتحادیه 66944411 و 66944499 و نیز واحد رسیدگی به تخلفات (124) تماس بگیرند.


منبع » : وبلاگ رمضان 95
قیمت زولبیا و بامیه , ماه مبارک رمضان , قیمت بامیه , افزایش قیمت ها در رمضان , قیمت زولبیا , نظارت بر ... متنوع ترین برنامه ها برای بهار 95رئیس اتحادیه آش و حلیم از تعیین قیمت رسمی این دو کالای پرمصرف ماه رمضان در یکشنبه هفته آینده خبرداد و گفت: افزایش قیمت آش و حلیم بین ۵ تا ۱۰ درصد خواهد. رئیس اتحادیه قنادان از ارائه قیمت پیشنهادی ۱۲۸۰۰ تومانی اتحادیه برای هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک برای ماه رمضانخبرداد و گفت: قیمت رسمی روز طرز تهیه زولبیا بامیه و گوش فیل رمضان 95 | نوروز 95 | سال 95 | هفت . ... قیمت زولبیا بامیه در ماه مبارک رمضان 95 قیمت زولبیا و بامیه در ماه رمضان 95 | یاس گروپ روش  علی بهره‌مند-رئیس اتحادیه قنادان- در گفتگو با خبرنگار ایلنا نرخ تعیین شده برای زولبیا و بامیه ماه رمضان برای واحدهای صنعتی درجه یک و درجه دو را  یک نت چگونه درماه رمضان زولبیا و بامیه درست کنیم؟ ... قیمت زولبیا بامیه در ماه مبارک رمضان 95 قیمت زولبیا وبامیه در ماه رمضان 95 | یاس گروپ روش در ماه مبارک رمضان زولبیا و بامیه درجه یک در بازار هر کیلوگرم 11 هزار تومان و درجه دو با نرخ 10 ... تعیین قیمت زولبیا و بامیه در آستانه ماه رمضان ... 540 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال آذربایجان شرقی تا پایان سال 95 فعال سازی می شود  قیمت جدید زولبیا و بامیه در ماه رمضان 1395رئیس اتحادیه صنف شیرینی فروشان و قنادان گفت: براساس بر آوردهای اتحادیه، آنالیز قیمت تمام شده زولبیا و قیمت پیشنهادی اتحادیه برای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک ۱۲۸۰۰ ... X ماه رمضان X زولبیا و بامیه X رمضان 95 X قیمت زولبیا X قیمت زولبیا.یک نت چگونه درماه رمضان زولبیا و بامیه درست کنیم؟ ... قیمت زولبیا بامیه در ماه مبارک رمضان 95 قیمت زولبیا وبامیه در ماه رمضان 95 | یاس گروپ روش . کرمانشاه - ایرنا - کمیسیون نظارت بر قیمت‌ گذاری اصناف شهرستان کنگاور، قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در ماهمبارک رمضان را 75 هزار ریال اعلام .قیمت یک کیلو زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 95 قیمت جدید زولبیا و بامیه ماه رمضان 95 | مجله … قیمت یک کیلو زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 95 قیمت زولبیا بهرمند تصریح کرد: به هموطنان توصیه می شود که در ماه مبارک رمضان زولبیا و بامیه را از تنها از واحدهای ... علی بهره‌مند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، درباره قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ..... ماه “رمضان” 95 کی شروع می شود و چند روز است؟

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

جلوگیری از کپی کردن مطالب